"Старший брат" все бачить: у РФ поліцейські розшукали дівчину, яка у кабінці громадського туалету залишила антивоєнний напис

У РФ поліцейські оперативно розшукали дівчину, яка у кабінці громадського туалету залишила антивоєнний напис. Про це повідомляє ТК "АСТРА".

Зазначається, що в місті Касимів Рязанської області РФ на дівчину порушили справу про "дискредитацію армії" через напис "Путін вбивця, війська повертайтеся додому" всередині (!!!) кабінки туалету в торговому центрі.

Поліцейські зацікавилися написом, зробленим усередині кабінки жіночого туалету у місцевому ТЦ.

Як співробітники МВС з'ясовували, хто саме зробив напис, невідомо.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті