Руїни Попасної станом на червень: від 9-поверхівок лишились тільки спогади, жодної вцілілої будівлі

Там, де колись було місто Попасна на Луганщині, наразі лишились суцільні руїни. Як вони виглядають у червні 2023 року, продемонстровано на відео, яке розмістив журналіст Андрій Цаплієнко у своєму Телеграм-каналі 3 червня.

"Попасна зараз виглядає так", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що окупанти закрили на в’їзд та виїзд Лисичанськ і те, що лишилось від Попасної: шукають тих, хто контактує з Україною.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті