Окупанти закрили на в’їзд та виїзд Лисичанськ і те, що лишилось від Попасної: шукають тих, хто контактує з Україною – Власенко

В окупованих містах Луганської області, зокрема, Лисичанську й тому, що лишилось від зруйнованої Попасної, рашисти підсилили контроль за місцевим населенням, міста закрили на в’їзд та виїзд, пропускають лише тих, хто має місцеву прописку, продовжують глушити зв'язок. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі "Еспресо" 19 квітня.

"Остання інформація – що знову Лисичанськ, Попасна – закриті міста, туди пускають тільки за пропискою, перевіряють документи, посилюються поліцейські заходи, паспортний контроль. Якщо є якісь сумніви у перевіряючих, одразу відправляють у військкомат", – сказав Власенко.

Він підкреслив, що відключення окупантами мобільного зв'язку пов’язано з тим, що "…люди намагаються інформувати нас, наших хлопців, своїх близьких і родичів про те, що там насправді відбувається".

"Саме з цим пов’язані ці обмеження. – зазначив Власенко, – Є інформація, що окупанти виловлюють людей, які намагаються спілкуватись з Україною і реалізовують на них "заходи впливу".

Голова РВА також уточнив, що ситуація в містах погіршується: не вистачає електроенергії, не вистачає води, погіршується санітарна ситуаціє, є проблеми зі сміттям, зі щурами, з каналізацією, триває примусова паспортизація, яка напряму пов’язана з мобілізаційними заходами.

Раніше повідомлялось, що на території зруйнованої Попасної на Луганщині після окупації живуть не більше 200 людей – замість колишніх 22 тисяч.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті