У Попасній на Луганщині після окупації живуть не більше 200 людей - міськрада

В окупованій Попасній Луганської області зараз проживає приблизно 200 осіб, які потребують допомоги. Про це 17 квітня в ефірі національного телемарафону заявив голова міської військової адміністрації міста Микола Ханатов.

За його словами, в окупованій Попасній зараз проживає приблизно 200 осіб. До окупації в місті мешкало 20 тисяч осіб, а в усій громаді - приблизно 30 тисяч.

"Зрозуміло, всі не повернуться, але багато чув від попаснянців, що хочуть повернутися, це і підприємці, і ті, хто готовий відбудовувати рідне місто", - підкреслив Ханатов.

При цьому зараз ті люди, які залишилися в Попасній, змушені жити в жахливих умовах. Це пов'язано з тим, що майже вся інфраструктура міста зруйнована, як і багато житлових будинків.

Тому, за словами очільника міста, влада планує закупити модульні будинки, в яких для початку проживатимуть рятувальники, сапери, поліцейські та комунальники. Ханатов вважає, що після розмінування в місто повернуться люди.

"Усі наші служби готові повернутися в деокуповану Попасну. Насамперед у місті потрібно полагодити водозабезпечення", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Попасній рашисти крадуть кам'яні пам'ятники з могил і стирають ПІБ померлих.

Статті

Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Всі статті