Румунія планує надати українським біженцям безоплатний проїзд на перші 5 днів

Українцям, які виїздять до Румунії через війну, планують надати право пільгового проїзду у транспорті на перші 5 днів після в’їзду в країну. Про це повідомляє Digi24, пише "Європейська правда".

Проєкт рішення підготувало Міністерство транспорту, документ опинився у розпорядженні ЗМІ. Він передбачає, що у 2023 році україні і громадяни інших країн, які приїхали до Румунії через війну, зможуть безкоштовно подорожувати дорожним і залізничним транспортом протягом перших 5 днів свого перебування. Безкоштовно можна буде скористатися рейсами від кордонів з Україною або Молдовою до місцевостей всередині Румунії або до пунктів пропуску з іншими державами.

Коли саме буде розглянуто документ, наразі не повідомляється. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті