РФ зосередила у Бахмуті понад 10 тисяч особового складу

РФ зосередила у Бахмуті Донецької області понад 10 тисяч особового складу. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Щодо Бахмуту, то противник зосередив там значні свої сили, це понад 10 тисяч осіб особового складу. І зараз там ідуть важкі бої", - сказав він.

За його словами, у місті окупанти утримують мотострілецькі, танкові й десантні полки.

Він також зазначив, що нині вживаються всі необхідні заходи, щоб просунутися вперед.

Як повідомлялося раніше, російська 25-та армія повністю укомплектувалась до чисельності 17 тисяч особового складу й зайняла позиції в районі Кремінної на Луганщині.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті