У «м'ясних» штурмах росіян під Бахмутом ліквідовано близько 20 тисяч «вагнерівців»

Майже всі «вагнерівці», набрані в російських місцях позбавлення волі, брали участь у «м'ясних штурмах» під Бахмутом - і тут же вони й гинули. Їхню кількість на основі документів «ПВК Вагнера» про виплати сім'ям загиблих встановили журналісти опозиційних російських ЗМІ, серед яких «Медіазона».

Видання порахувало, що битва за Бахмут тривала 327 днів. За цей час «ПВК Вагнера» втратила загиблими 19,5 тисяч осіб, 17,2 тисячі з яких - це ув'язнені, а 2,4 тисячі - «вільні» найманці.

«Якщо рахувати часові межі битви за Бахмут так, як їх визначив Пригожин, - з 8 жовтня 2022 року до 20 травня 2023 року, - то кількість загиблих скоротиться до 18,3 тисячі осіб», - пише видання.

Воно також нагадало, що підсумки «бахмутської м'ясорубки» Пригожин підбивав в інтерв'ю Z-блогеру Костянтину Долгову. Він визнав справжню цифру втрат своєї ПВК - 20 тисяч осіб - але збрехав щодо кількості загиблих ув'язнених.

"За час операції я вибрав 50 тисяч ув'язнених, з яких загинуло приблизно 20 відсотків. Їх загинуло рівно стільки ж, скільки й тих, хто прийшов до нас за контрактом", - стверджував Пригожин.

Засновник «ПВК Вагнера» сильно перебільшив виживаність засуджених: згідно зі списками, з-під Бахмута не повернувся кожен третій завербований.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті