Російська 25-та армія повністю укомплектувалась і зайняла позиції біля Кремінної - Євлаш

Російська 25-та армія повністю укомплектувалась до чисельності 17 тисяч особового складу й зайняла позиції в районі Кремінної на Луганщині. Про це повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"25-та армія вже повністю укомплектувалась її чисельність виросла — якщо раніше ми говорили про 12 тисяч, то зараз її чисельність складає 17 тисяч. Вони зайняли позицію поблизу Кремінної, трошки західніше та південніше цього населеного пункту", - повідомив він.

За його словами, основу особового складу 25-ї армії склали контрактники та ті, хто був переведений з інших підрозділів.

Він додав, що нараз основною задачею 25-армії росіян є утримання напрямку, штурмових дій вони поки не ведуть.

Як повідомлялося раніше, документи міністерства фінансів РФ, згідно з якими у 2024 році на війну Кремль збирається спрямувати 30% загальних видатків держбюджету, свідчать про те, що росія готується до багаторічної війни проти України.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті