Резніков: "Ми не збираємо до армії "ще мільйон". А перемога до кінця року абсолютно можлива"

Українська армія не збирає до своїх лав "ще мільйон" військових, але перемога у війні проти росії до кінця року "абсолютно можлива". Про це заявив в інтерв'ю "Російській службі Бі-бі-сі" міністр оборони України Олексій Резніков.

На прохання прокоментувати раніше сказане Резніковим про те, що Київ "збирає мільйонну армію", міністр оборони наголосив: "Скажімо так, там стався трохи misunderstanding (непорозуміння)".

"Я не казав, що ми збираємо мільйонну армію. Нехай вибачать мою англійську, вона в мене не рідна. [Зараз] я чітко формулюю: на сьогоднішній день у сфері безпеки та оборони ми маємо мільйон людей "під багнетом" - у тому чи іншому вигляді. Я маю на увазі ЗСУ, включаючи підрозділи територіальної оборони, Національну гвардію, Прикордонну службу, Національну поліцію, Держслужбу надзвичайних ситуацій, Службу безпеки України, а також силові підрозділи Національного антикорупційного бюро і так далі. (Це і є той) мільйон, про який я говорю. А не те, що ми збираємо ще мільйон", - конкретизував Резніков.

На інше питання, чи не є "фігурою мови" його заява про те, що закінчення війни можливе до кінця цього року, Резніков підтвердив: "Це абсолютно можливо. Навіть із військової точки зору, це абсолютно реалістичний план - звільнення як мінімум наших територій станом на 23 лютого 2022 року".

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті