Резніков: "Ми не збираємо до армії "ще мільйон". А перемога до кінця року абсолютно можлива"

Українська армія не збирає до своїх лав "ще мільйон" військових, але перемога у війні проти росії до кінця року "абсолютно можлива". Про це заявив в інтерв'ю "Російській службі Бі-бі-сі" міністр оборони України Олексій Резніков.

На прохання прокоментувати раніше сказане Резніковим про те, що Київ "збирає мільйонну армію", міністр оборони наголосив: "Скажімо так, там стався трохи misunderstanding (непорозуміння)".

"Я не казав, що ми збираємо мільйонну армію. Нехай вибачать мою англійську, вона в мене не рідна. [Зараз] я чітко формулюю: на сьогоднішній день у сфері безпеки та оборони ми маємо мільйон людей "під багнетом" - у тому чи іншому вигляді. Я маю на увазі ЗСУ, включаючи підрозділи територіальної оборони, Національну гвардію, Прикордонну службу, Національну поліцію, Держслужбу надзвичайних ситуацій, Службу безпеки України, а також силові підрозділи Національного антикорупційного бюро і так далі. (Це і є той) мільйон, про який я говорю. А не те, що ми збираємо ще мільйон", - конкретизував Резніков.

На інше питання, чи не є "фігурою мови" його заява про те, що закінчення війни можливе до кінця цього року, Резніков підтвердив: "Це абсолютно можливо. Навіть із військової точки зору, це абсолютно реалістичний план - звільнення як мінімум наших територій станом на 23 лютого 2022 року".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті