Резніков показав нові зразки техніки для десантних підрозділів

Десантні війська ЗСУ отримали нову техніку від західних партнерів. Техніку в понеділок, 27 березня, показав міністр оборони Олексій Резніков.

"Сьогодні мав честь спільно з командувачем Десантно-штурмовими військами ЗСУ генерал-майором Максимом Миргородським і нашими десантниками обкатати нове поповнення в наших армованих підрозділах", - повідомив глава Міноборони.

Повідомляється, що наші десантники отримали на озброєння британські танки Challenger 2, а також американські бронемашини Stryker і Cougar, німецькі Marder.

Ще рік тому ніхто б не міг подумати, що підтримка партнерів буде настільки потужною. Стійкість українського народу і майстерність нашої армії переконали, що Україна переможе. Так, пройдено великий шлях. І багато чого ще попереду. Усі наші міста будуть звільнені і ми вийдемо на кордони, міжнародно визнані в 1991 році. А ця нова техніка складе хорошу компанію своїм "побратимам" на полі бою", - додав Резніков.

Резніков зазначив, що переваги цієї техніки незабаром завдяки українським військовим відчують на собі російські окупанти. Україна отримала від Британії 14 танків Challenger 2, 40 БМП Marder і щонайменше 90 БТР Stryker.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україну вже прибули 18 танків Leopard 2 і близько 40 БМП Marder.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті