В Україну з Німеччини прибули 18 танків Leopard 2 и около 40 БМП Marder - Spiegel

Обіцяні Німеччиною танки Leopard 2 вже прибули в Україну, повідомляє журнал Der Spiegel 27 березня, - пише NV.

Також, за даними Der Spiegel, Україна отримала від Німеччини 18 танків Leopard 2 та близько 40 БМП Marder.

Раніше телеканал CNN повідомив, що українські військовослужбовці майже закінчили навчання на Leopard 2, і Німеччина скоро зможе відправити їх в Україну. Високопоставлений представник Бундесверу розповів, що бійці ЗСУ тренувалися від 12 до 14 годин на день шість днів на тиждень протягом п'яти тижнів.

Як повідомлялося, підрозділи ЗСУ, які проходили навчання на танках Challenger 2 у Великій Британії, завершили етап підготовки і готові повернутися в Україну, щоб узяти участь у весняному контрнаступі.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті