Рашисти продають квартири у новобудовах Маріуполя, хоча обіцяли віддавати їх, як соціальне житло

Російські окупанти поселяють людей у нові будинки у Маріуполі, але не безкоштовно, як обіцяли, а за гроші. Про це повідомляє керівник телеканалу "Маріупольське ТБ" Микола Осиченко у своєму телеграм-каналі.

"Квартири у швидкозведених потьомкінських будиночках у Маріуполі «видають» за гроші. Тобто, підприємливі адепти "русского мира", що залишилися у місті, дають «на лапу» чиновникам-колаборантам та одержують «соціальне» житло. При цьому мирні, яким реально ніде жити, туляться по гуртожитках/знайомих або взагалі виживають у розбитих квартирах. Подібна ситуація і з розселенням у квартири, мешканці яких виїхали або загинули: «жирні» квартири за хабар «віджимають» собі ті ж заповзятливі ждуни "русского мира", - розповів Осиченко.

В якості підтвердження він навів скріншот з переписки із місцевими жителями.

"Сьогодні була сусідка (не хочу казати хто), сказала, що є такі, хто отримав квартиру і сказав "бабок дав неміряно", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, модульні котельні, які рашисти завезли до Северодонецька, можуть підживлювати тільки кілька будинків

Статті

Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Всі статті