Модульні котельні, які рашисти завезли до Северодонецька, можуть підживлювати тільки кілька будинків - Стрюк

У тимчасово окупованому Северодонецьку на Луганщині місцеве населення продовжує страждати через відсутність опалення. Про це розповів законний мер міста Олександр Стрюк в ефірі телеканалу "Еспресо".

"Ситуація залишається досить складною. Останнім часом трошки пожорсткішали умови для пересування: обмежуються переміщення між містами, видаються додаткові перепустки. Продовжуються вскриття квартир, розселяються військові, а також завезених людей з Луганська та інших окупованих територій", - повідомив Стрюк.

Він констатував, що гуманітарна ситуація у Северодонецькій громаді важка: модульні котельні живлять лише декілька будинків.

"Світло працює на неповній потужності, тільки освітлення. Вода є тільки на перших-других поверхах", - розповів Стрюк.

Як повідомлялося раніше, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай не виключає новий масштабний наступ росіян на Луганщині

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті