"Їх дуже багато". Гайдай не виключає масштабний наступ росіян на Луганщині

У лютому очікується прибуття на Луганський фронт чергових свіжомобілізованих росіян. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі телемарафону 29 січня.

"Все, можливо (масштабний наступ на Луганщині, - ред.), тому що це війна з величезним ворогом, все ж таки 140 мільйонів — це потужний запас у резерві. Так, це непрофесійні солдати, але все одно їх дуже багато. На сьогоднішній день величезна проблема полягає в тому, що їх дуже багато. Немає такої яскравої тактики чи стратегії. Вони просто завалюють наші позиції тілами і кількістю так потроху просуваються вперед", — сказав він.

Разом з тим, за його словами, ситуація на Луганщині повністю контролюється ЗСУ.

"І якщо з боку Донецької області, у Білогорівці, позиції міцно тримаються нашими захисниками, то на Сватівсько-Кременському напрямку крок за кроком наші сили оборони мають успіхи", — зазначив очільник Луганщини.

Він також розказав, що у лютому очікується прибуття на Луганський фронт чергових свіжомобілізованих росіян.

Як повідомлялося раніше, окупанти доправили близько 300 поранених найманців так званої "ЧВК "Вагнер" до лікарні Ювілейного Луганської області.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті