До лікарні окупованого Ювілейного на Луганщині доправили близько 300 поранених "вагнерівців" – Генштаб

Окупанти доправили близько 300 поранених найманців так званої "ЧВК "Вагнер" до лікарні Ювілейного Луганської області. Про це 29 січня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Противник продовжує зазнавати значних втрат. Так, до 15 міської багатопрофільної лікарні Ювілейного Луганської області доставлено до 300 найманців так званої пвк "вагнер", - повідомили українські військові.

Причому, як зазначили у Генштабі, лікарі відмовляються надавати їм медичну допомогу. Це пов'язано з тим, що більшість цих найманців є носіями ВІЛ/СНІД, сифілісу, туберкульозу та пневмонії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Новопскові Луганської області у пологовому будинку "лікуються" понад 300 окупантів, включаючи "вагнерівців".

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті