До лікарні окупованого Ювілейного на Луганщині доправили близько 300 поранених "вагнерівців" – Генштаб

Окупанти доправили близько 300 поранених найманців так званої "ЧВК "Вагнер" до лікарні Ювілейного Луганської області. Про це 29 січня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Противник продовжує зазнавати значних втрат. Так, до 15 міської багатопрофільної лікарні Ювілейного Луганської області доставлено до 300 найманців так званої пвк "вагнер", - повідомили українські військові.

Причому, як зазначили у Генштабі, лікарі відмовляються надавати їм медичну допомогу. Це пов'язано з тим, що більшість цих найманців є носіями ВІЛ/СНІД, сифілісу, туберкульозу та пневмонії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Новопскові Луганської області у пологовому будинку "лікуються" понад 300 окупантів, включаючи "вагнерівців".

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті