Модульні котельні, які рашисти завезли до Северодонецька, можуть підживлювати тільки кілька будинків - Стрюк

У тимчасово окупованому Северодонецьку на Луганщині місцеве населення продовжує страждати через відсутність опалення. Про це розповів законний мер міста Олександр Стрюк в ефірі телеканалу "Еспресо".

"Ситуація залишається досить складною. Останнім часом трошки пожорсткішали умови для пересування: обмежуються переміщення між містами, видаються додаткові перепустки. Продовжуються вскриття квартир, розселяються військові, а також завезених людей з Луганська та інших окупованих територій", - повідомив Стрюк.

Він констатував, що гуманітарна ситуація у Северодонецькій громаді важка: модульні котельні живлять лише декілька будинків.

"Світло працює на неповній потужності, тільки освітлення. Вода є тільки на перших-других поверхах", - розповів Стрюк.

Як повідомлялося раніше, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай не виключає новий масштабний наступ росіян на Луганщині

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті