Модульні котельні, які рашисти завезли до Северодонецька, можуть підживлювати тільки кілька будинків - Стрюк

У тимчасово окупованому Северодонецьку на Луганщині місцеве населення продовжує страждати через відсутність опалення. Про це розповів законний мер міста Олександр Стрюк в ефірі телеканалу "Еспресо".

"Ситуація залишається досить складною. Останнім часом трошки пожорсткішали умови для пересування: обмежуються переміщення між містами, видаються додаткові перепустки. Продовжуються вскриття квартир, розселяються військові, а також завезених людей з Луганська та інших окупованих територій", - повідомив Стрюк.

Він констатував, що гуманітарна ситуація у Северодонецькій громаді важка: модульні котельні живлять лише декілька будинків.

"Світло працює на неповній потужності, тільки освітлення. Вода є тільки на перших-других поверхах", - розповів Стрюк.

Як повідомлялося раніше, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай не виключає новий масштабний наступ росіян на Луганщині

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті