Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Президент США Дональд Трамп зробив низку заяв на борту Air Force One. Він летить на Аляску з надією, що з переговорів "щось вийде", - пише DW. Головне.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Обміни територіями обговорюватимуться на зустрічі з путіним, заявив Дональд Трамп журналістам. При цьому, за словами президента США, він "має дозволити Україні ухвалити це рішення". "Я думаю, вони ухвалять правильне рішення", - зазначив Трамп.
На запитання щодо гарантій безпеки для України Трамп відповів, що США можуть взяти в них участь "поряд з Європою та іншими країнами". При цьому, членство України в НАТО він виключив.
Якщо путін виявиться не зацікавленим у світі, на нього чекають "дуже важкі" економічні наслідки, зазначив американський президент.
"Я помітив, що він (путін - Ред.) привозить багато ділових людей з Росії, і це добре, мені це подобається, тому що вони хочуть займатися бізнесом, але ми не займатимемося ним, доки не розберемося з війною", - додав Трамп.
Президент США також зазначив, що атаки РФ, що продовжуються, "шкодять" путіну, а не "роблять його сильніше".
Як повідомлялося, РФ та США оприлюднили склад делегацій на саміті на Алясці 15 серпня.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту