Рашисти обстрілюють шляхи постачання гуманітарної допомоги у звільнені населені пункти Луганщини – Власенко

Окупанти обстрілюють шляхи постачання гуманітарної допомоги у звільнені населені пункти Луганської області та евакуації населення звідти. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко в ефірі "Апостроф Live" 31 березня.

"Останнім часом вони намагаються порушити нашу логістику до звільнених територій Луганської області", – сказав Власенко.  

Він уточнив, що тим часом в окупованих Рубіжному та Лисичанську загарбники житловий фонд не відновлюють взагалі, в Сєвєродонецьку тим часом дещо роблять.

Раніше повідомлялось, що рашисти використовують майже всі цивільні медзаклади Луганщини і заселили майже половину житлового фонду Сєвєродонецька.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті