Рашисти використовують майже всі цивільні медзаклади Луганщини і заселили майже половину житлового фонду Сєвєродонецька

Російські окупанти використовують майже всі цивільні медичні заклади Луганської області у власних цілях. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко в ефірі "Єдиних новин" 30 березня.

"Така ситуація притаманна всій Луганщині, – сказав Власенко. – Вони (російські військові. – "ОстроВ".) використовують практично всі цивільні медичні заклади у власних цілях. Є така інформація і по Старобільську, і по Новопскову, Марківці, Лисичанську, а також на староокупованих територіях".

Він підкреслив, що це говорить про значні втрати ворога – як у Луганській, так і в Донецькій областях, і про те, що місць у мобільних військових шпиталях для поранених рашистів не вистачає.

Власенко уточнив, що цивільні мешканці окупованих територій для отримання медичних послуг змушені їздити в Луганськ.

Крім того, очільник райадміністрації зазначив, що майже половина вцілілого житлового фонду Сєвєродонецька заселена військовими РФ.

Раніше повідомлялось, що в Сєвєродонецьку почали падати багатоповерхівки, які росіяни обстрілювали при штурмі.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті