У Сєвєродонецьку почали падати багатоповерхівки, які росіяни обстрілювали при штурмі - Стрюк

В окупованому Сєвєродонецьку почалося саморуйнування багатоповерхових будинків, які рашисти обстрілювали під час штурму. Про це повідомив голова Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк в ефірі телемарафону "Єдині новини" 27 березня.

"Як наслідок обстрілів – почали руйнуватися будинки, почали падати", – сказав Стрюк.

Він також уточнив, що в місті зростає антисанітарія, є проблеми з пошкодженою інфраструктурою – спостерігаються перебої з електропостачанням та водою, обладнання не витримує потужностей, воду подають тільки до тих кварталів, де є більш-менш вціліли колектори.

Раніше повідомлялось, що в Сєвєродонецьку залишається близько 8-10 тисяч населення, а в районі близько 40 тисяч. Приблизно 70% інфраструктури зруйновано.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті