У Сєвєродонецьку почали падати багатоповерхівки, які росіяни обстрілювали при штурмі - Стрюк

В окупованому Сєвєродонецьку почалося саморуйнування багатоповерхових будинків, які рашисти обстрілювали під час штурму. Про це повідомив голова Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк в ефірі телемарафону "Єдині новини" 27 березня.

"Як наслідок обстрілів – почали руйнуватися будинки, почали падати", – сказав Стрюк.

Він також уточнив, що в місті зростає антисанітарія, є проблеми з пошкодженою інфраструктурою – спостерігаються перебої з електропостачанням та водою, обладнання не витримує потужностей, воду подають тільки до тих кварталів, де є більш-менш вціліли колектори.

Раніше повідомлялось, що в Сєвєродонецьку залишається близько 8-10 тисяч населення, а в районі близько 40 тисяч. Приблизно 70% інфраструктури зруйновано.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті