У Сєвєродонецьку залишається близько 8-10 тисяч населення, а в районі близько 40 тисяч. Приблизно 70% інфраструктури зруйновано – Власенко

В окупованому Сєвєродонецьку залишається близько 8-10 тисяч місцевого населення, а в Сэвэродонецькому районі – близько 40 тисяч, приблизно 70% інфраструктури міста зруйновано. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в інтерв'ю виданню "Трибун", опублікованому 25 березня.

"Це складно сказати якимись конкретними відсотками. Я так розумію, що приблизно 70% всієї інфраструктури зруйновано. Деякі об’єкти ми не зможемо відновити, необхідно буде нове будівництво. Деяким необхідно буде робити серйозну модернізацію та реконструкцію. Якийсь відсоток – буде поточний ремонт", – сказав Власенко.

Він зазначив, що в Сєвєродонецьку наразі залишається від 8 до 10 тисяч населення, а в Сєвєродонецькому районі – близько 40 тисяч.

Власенко додав, що з приходом тепла все більше людей починають повертатися до міста, адже зима була складною, опалення не було, а серйозне відновлення інфраструктури так і не розпочалося.

Раніше з посиланням на Власенка повідомлялось, що окупанти перетворили всі міста у Сєвєродонецькому районі на військові бази.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті