Окупанти перетворили всі міста у Сєвєродонецькому районі на військові бази – голова РВА

Російські окупанти перетворили тимчасово окуповані міста у Сєвєродонецькому районі Луганщини на тилові військові бази. Про це 6 березня повідомляє "Еспресо" з посиланням на главу Сєвєродонецької РВА Романа Власенка.

"Я б сказав, що Сєвєродонецьк на лінії зіткнення, тому що навіть потужна ствольна артилерія може дістати до міста, я вже не кажу про "Гради". Місцевими колаборантами та російськими військовими використовується і Сєвєродонецьк, і Лисичанськ, і Рубіжне як тилові бази", – зазначив Власенко.

У цих містах окупанти активно розміщують бази з боєкомплектом, а також місця розташування військ. На околицях Сєвєродонецька вдалося виявити і навчальні центри противника.

"У нас усі міста Сєвєродонецького району фактично є базами військ Росії", - наголосив Власенко.

Нагадаємо, раніше у мережі з'явилося відео того, як виглядає окуповане Рубіжне.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті