У Сєвєродонецьку залишається близько 8-10 тисяч населення, а в районі близько 40 тисяч. Приблизно 70% інфраструктури зруйновано – Власенко

В окупованому Сєвєродонецьку залишається близько 8-10 тисяч місцевого населення, а в Сэвэродонецькому районі – близько 40 тисяч, приблизно 70% інфраструктури міста зруйновано. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в інтерв'ю виданню "Трибун", опублікованому 25 березня.

"Це складно сказати якимись конкретними відсотками. Я так розумію, що приблизно 70% всієї інфраструктури зруйновано. Деякі об’єкти ми не зможемо відновити, необхідно буде нове будівництво. Деяким необхідно буде робити серйозну модернізацію та реконструкцію. Якийсь відсоток – буде поточний ремонт", – сказав Власенко.

Він зазначив, що в Сєвєродонецьку наразі залишається від 8 до 10 тисяч населення, а в Сєвєродонецькому районі – близько 40 тисяч.

Власенко додав, що з приходом тепла все більше людей починають повертатися до міста, адже зима була складною, опалення не було, а серйозне відновлення інфраструктури так і не розпочалося.

Раніше з посиланням на Власенка повідомлялось, що окупанти перетворили всі міста у Сєвєродонецькому районі на військові бази.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті