Примусово евакуювати дітей будуть із ще одного міста Донецької області

Примусова евакуація дітей оголошена в місті Українськ Селидівської громади, де напередодні через обстріл російської армії загинула одна дитина, а четверо отримали поранення. Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в ефірі телемарафону 8 червня.

"Вчора місто Українськ було обстріляно, внаслідок чого загинула чотирирічна дитина і двоє дорослих, отримали поранення п'ять осіб, із них чотири дитини віком від 3 до 13 років. Тут буде застосована евакуація дітей, у тому числі й в примусовий спосіб", - сказав Кирилено.

За його інформацією, армія РФ обстріляла місто з артилерії 152-го калібру.

"Обстріл вівся виключно зі ствольної артилерії по житлових кварталах міста. Там немає жодних військових позицій та укріплень", - розказав голова ОВА.

Кириленко зазначив, що наразі в Українську залишаються понад 100 дітей.

За даними Селидівської МВА, діти, які отримали поранення під час артилерійського обстрілу, знаходяться у міські лікарні та перебувають у важкому психологічному стані.

Раніше обов'язкову евакуацію дітей оголосили в семи населених пунктах Донеччини.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті