Перед закінченням терміну повноважень генерал Міллі познайомив Залужного зі своїм наступником

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі перед закінченням власних повноважень познайомив Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного зі своїм наступником. Про це повідомив Залужний у своєму Телеграм-каналі 22 вересня.

"Цього місяця у мого друга (Міллі. – "ОстроВ") закінчується термін повноважень на посаді очільника Об’єднаного комітету начальників штабів США, – написав Залужений. – З перших днів повномасштабного російського вторгнення, особливо у найбільш складні моменти цієї війни, генерал Міллі завжди був поряд із нашим народом. Ми цінуємо проведену титанічну роботу, важливі поради, всебічну допомогу та підтримку. Запросив його в Україну та матиму за честь зустрічати на нашій землі".

Зазначається, що на знак продовження тісного партнерства України та США генерал Міллі познайомив Залужного зі своїм наступником – генералом Чарльзом Брауном.

"Домовилися підтримувати високий рівень комунікації та найближчим часом провести перемовини", – підкреслив Залужний.

Раніше повідомлялось, що Залужний зустрівся з британськими та американськими партнерами.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті