"Чекаємо на хороші новини". Залужний зустрівся з британськими та американськими партнерами

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів конструктивні переговори з американськими та британськими партнерами. Про це він розповів у своєму телеграм-каналі 15 вересня.

"Широке коло питань, конструктивні переговори. Обговорили потребу української армії в снарядах, озброєнні та військовій техніці. Чекаємо на хороші новини", - зазначив головнокомандувач ЗСУ.

Також, за словами Залужного, під час переговорів зупинилися на питаннях посилення української протиповітряної оборони, додаткового транспорту для евакуації поранених, пошуку шляхів для ремонту техніки та відновлення боєздатності військових частин.

Головнокомандувач додав, що на переговорах окремою темою розглянули ситуацію у Чорному морі.

Як повідомлялось раніше, зустріч Зеленського з Нетаньягу офіційно підтверджена.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті