Окупований спорт: четверо дітей із сотень, і лише одна раніше займалась спортом: звіт від рашистів із Сєвєродонецьку

Російські окупанти оприлюднили відео, на якому продемонстрували, що у Сєвєродонецьку нібито "відроджується дитячий спорт". Про це свідчить відео, яке оприлюднив Телеграм-канал "Сєвєродонецьк. Донбас" 10 лютого.

"Окупанти звітують, що в Сєвєродонецькій ДЮСШ номер 1 почалися перші заняття. Четверо дітей із сотень тих, хто займався в цій школі, – сказано в повідомленні. – Всього четверо тих, чиї батьки вирішили не їхати з міста. Що пережили ці діти..."

При цьому, як підкреслює джерело "ОстроВа" – спортсменка, яка до війни професійно займалась спортивною акробатикою – лише одна дитина на цьому відео явно займалась спортом до відеозйомки, решта ж – просто масовка. Крім того, "заняття" відбувається в дивному приміщенні, яке дуже мало схоже на ті приміщення, де до 24 лютого минулого року займались діти в Сєвєродонецьку.

Раніше було опубліковано відео, що демонструє, як виглядає окупований російськими загарбниками Сєвєродонецьк: руїни та попелища.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті