Окупанти зруйнували 200 та пошкодили ще понад 1000 лікарень в Україні – Ляшко

Росія з початку повномасштабного вторгнення зруйнувала 200 та пошкодила близько 1000 медичних закладів. Про це 18 січня, в ефірі національного телемарафону заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Якщо ми говоримо про пошкоджені об'єкти, тобто у лікарні кілька корпусів, то цифра понад 1000. Майже 200 – зруйновано повністю, вони відновленню не підлягають", - повідомив міністр.

За його словами, у разі потреби ці лікарні будуть відбудовані "з нуля" – за новими проєктами та із застосуванням нових технологій. Також Ляшко зазначив, що частину медичних закладів вдалося відновити.

"Працюємо в цьому напрямку та уряд виділяє субвенції регіонам, щоб відновлювати, запускати заклади охорони здоров'я", - додав міністр.

Глава МОЗ додав, що у Києві завершили відновлення лікарні, яка постраждала від російських обстрілів у жовтні 2022 року.

Нагадаємо, кілька днів тому повідомлялося, що росіяни обстріляли лікарню у Кураховому.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті