"Не можна миттєво переключити рубильник": Салліван заявив, що військова допомога США дасть Україні можливість контрнаступу лише у 2025 році

Військова допомога Україні від США у розмірі $61 млрд надасть можливість ЗСУ прагнути нового контрнаступу в 2025 році. Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван, якого цитує Financial Times , - передає "Хвиля" .

Так, виступаючи у Вашингтоні, Салліван заявив, що незважаючи на схвалення нового пакету допомоги, у США очікують на військові "успіхи Росії в майбутній період" на полі бою, оскільки "не можна миттєво переключити рубильник".

Також він додав, що з новою зброєю Київ зможе "утримати лінію" та "забезпечити протистояння" окупантам протягом 2024 року.

Салліван, роблячи прогноз розвитку війни у ​​2025 році, зазначив, що українці мають намір "рухатися вперед, щоб відвоювати територію, яку росіяни у них відібрали".

У матеріалі Financial Times йдеться, що коментар радника президента Джо Байдена про потенційний контрнаступ України є "найточнішим висловом Білого дому про те, як він бачить розвиток конфлікту, якщо президент Байден переможе на перевиборах у листопаді".

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті