На тлі катастрофічного падіння народжуваності та масштабних втрат у війні проти України Путін придумав нове слово «народозбереження»

Путін, який 7 травня незаконно узурпував пост президента РФ, пообіцяв росіянам забезпечити в країні «народозбереження».

Це нове слово в лексиконі російського диктатора з'явилося вперше. Раніше він закликав різко збільшити чисельність населення Росії за допомогою появи великої кількості багатодітних сімей. Тепер він знизив планку і заявив про необхідність зберегти кількість росіян хоча б на нинішньому рівні.     

Цілями, визначеними ним на черговий президентський термін, він назвав «перш за все, народозбереження». 

Як повідомлялося раніше, у перші місяці 2024 року природний спад населення РФ на 27 відсотків перевищив минулорічний показник. Коефіцієнт народжуваності торік виявився найгіршим за останні 16 років - 1,41 на одну жінку, тоді як для відтворення населення цей показник має сягати 2,08. Крім того, зафіксоване Росстатом підвищення смертності населення пов'язане з втратами російської армії в Україні, які в РФ називають «короткостроковими факторами».

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті