Окупанти в Маріуполі видають пенсіонерам гнилу тушонку - Андрющенко

В Маріуполі пенсіонерам видають гнилу тушонку. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

"На цьому тижні в гумцентрі окупантів з цинічною назвою "Яблочко" пенсіонерам повидовали тушонку. Правда, строк її придатності закінчився ще в лютому 2022. Всередені тушонка має неперевершений запах протухлості та смак гнилі", - повідомив він.

За його словами, гумцентр, який видав гнилу продукцію, пов'язаний з дітьми гауляйтерів.

"Безперечно, що нормальну як завжди - розкрали та змінили на лайно. От і вся "зміна гауляйтера". Як крали, та кі крадуть. Як отруювали маріупольців заради наживи, так і отруюють", - зазначив Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, маріупольський гауляйтер Костянтин Іващенко напередодні свого звільнення отримав алкогольне отруєння.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті