Окупанти в Маріуполі видають пенсіонерам гнилу тушонку - Андрющенко

В Маріуполі пенсіонерам видають гнилу тушонку. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

"На цьому тижні в гумцентрі окупантів з цинічною назвою "Яблочко" пенсіонерам повидовали тушонку. Правда, строк її придатності закінчився ще в лютому 2022. Всередені тушонка має неперевершений запах протухлості та смак гнилі", - повідомив він.

За його словами, гумцентр, який видав гнилу продукцію, пов'язаний з дітьми гауляйтерів.

"Безперечно, що нормальну як завжди - розкрали та змінили на лайно. От і вся "зміна гауляйтера". Як крали, та кі крадуть. Як отруювали маріупольців заради наживи, так і отруюють", - зазначив Андрющенко.

Як повідомлялося раніше, маріупольський гауляйтер Костянтин Іващенко напередодні свого звільнення отримав алкогольне отруєння.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті