"Наслідки гарні". У Маріуполі вночі було два "прильоти" – Андрющенко

В окупованому Маріуполі пізно ввечері 14 грудня пролунало два потужні вибухи. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

"Ну й для повної ясності. Вибухів було два. Місць влучання - два і вони різні.  Перше відео з мігрантами - це той самий "бетонний завод". Перше влучання.  Друге - територія за Порт -Сіті, де окупанти розміщували техніку військову та частини систем ППО. Друге влучання", - повідомив він.

За його словами, саме через це багато плутанини щодо місця та наслідків.

"А наслідки гарні. Не дарма всі офіційні пропагандисти замовкли, а чатікі підчистили щодо наслідків", - додав він.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Маріуполі ввечері 14 грудня пролунав потужний вибух, після якого почалася сильна пожежа.

Пізніше в "ДНР" повідомили про те, що по Маріуполю прилетіли три далекобійні ракети ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті