Російська армія накопичує сили під Волновахою - радник мера Маріуполя

Окупанти перекидують живу силу та техніку в бік Волновахи на Донеччині. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко 17 січня.

"Військові переміщення у Маріуполі знов змінили напрям в бік Волновахи. З Новоазовського та Бердянського напряму переважно жива сила та інженерні підрозділи по трасі Маріуполь-Донецьк в бік Волновахи", - пише він.

За його інформаією, зафіксовано факт використання бетоних конструкцій, схожих на секції для багатоповерхівок в облаштуванні фортифікацій на ділянках навколо Волновахи.

"В цілому можна говорити про продовження стягування та накопичення резервів навколо Волновахи та на північному заході Маріупольського району. Досі Вугледар залишається в зоні найбільш вірогідного наступного тиску росіян на півночі Донецької області", - вважає радник.

Андрющенко також зазначив, що в Маріуполі окупанти розпочали розселення офіцерського складу в нових та відремонтованих будинках в Центральному районі міста.

"Найбільша концентрація в районі пр. Металургів та бул. Шевченко, а також в приватному секторі “Новоселовці”, - повідомив радник.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті