Звільненого гауляйтера Маріуполя в окупованому Донецьку госпіталізували з алкогольним отруєнням та "убитою" через горілку печінкою - рух "Маріуполь.Спротив"

Маріупольський гауляйтер Костянтин Іващенко напередодні свого звільнення отримав алкогольне отруєння. Про це повідомляється у телеграм-каналі партизанського руху "Маріуполь.Спротив".

"Іващенко в лікарні в Донецьку - не новина. Новина в причині. Вчора Іваща терміново госпіталізували з наслідками алкогольного отруєння. Наші джерела кажуть, що дуже болить печінка в мразоти. Раптом. Судячи за все з лікарні він вийде одразу на кладовище. Зворотній відлік запущено. Вся нагорода за зраду - красивий похорон поруч з тисячями вбитих їм маріупольців. Пропонуємо після деокупації на його могилі зробити громадський туалет. Аби кожен маріуполець мав можливість особисто висловити “шану” цієї паскуді. Вона того варта", - написали маріупольські партизани.

Як повідомлялося раніше, ватажок "днр" Денис Пушилін "звільнив" гауляйтера Маріуполя та замінив намісника Новоазовського району.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті