Звільненого гауляйтера Маріуполя в окупованому Донецьку госпіталізували з алкогольним отруєнням та "убитою" через горілку печінкою - рух "Маріуполь.Спротив"

Маріупольський гауляйтер Костянтин Іващенко напередодні свого звільнення отримав алкогольне отруєння. Про це повідомляється у телеграм-каналі партизанського руху "Маріуполь.Спротив".

"Іващенко в лікарні в Донецьку - не новина. Новина в причині. Вчора Іваща терміново госпіталізували з наслідками алкогольного отруєння. Наші джерела кажуть, що дуже болить печінка в мразоти. Раптом. Судячи за все з лікарні він вийде одразу на кладовище. Зворотній відлік запущено. Вся нагорода за зраду - красивий похорон поруч з тисячями вбитих їм маріупольців. Пропонуємо після деокупації на його могилі зробити громадський туалет. Аби кожен маріуполець мав можливість особисто висловити “шану” цієї паскуді. Вона того варта", - написали маріупольські партизани.

Як повідомлялося раніше, ватажок "днр" Денис Пушилін "звільнив" гауляйтера Маріуполя та замінив намісника Новоазовського району.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті