Лавров зібрався на окупований Донбас

Російський глава МЗС Сергій Лавров анонсував свій візит на окупований Донбас «у недалекому майбутньому», - пишуть росЗМІ 12 червня.

Свої наміри він озвучив на зустрічі з маріупольськими дітьми, чиї батьки загинули під час захоплення міста росіянами. Він сказав, що найближчим часом сподівається відвідати Донбас.

"Ми вже відкрили наші представництва в Донецькій і Луганській народних республіках, Запоріжжя і Херсонщина на черзі... Я сподіваюся в найближчому майбутньому побувати там", - цитує його ТАСС.

Крім цього, Лавров «висловив бажання поспілкуватися з людьми, які перебувають на передовій».

Як повідомлялося, росіяни продовжують викрадати дітей-сиріт з окупованого Донбасу під прикриттям процедури нібито усиновлення. 

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті