Окупанти на Луганщині не вважають за потрібне платити викладачам "федерального" аграрного університету

Російська окупаційна влада вже кілька місяців затримує заробітну платню працівникам Луганського аграрного університету. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"У Луганську місцевий аграрний університет отримав від росіян статус федерального. А от його працівники із початком нового навчального року не одержують нічого.

Заборгованість із заробітної плати складає вже три місяці. Крім того, улітку вони не дорахувалися виплат за відпустку", - написав Лисогор. 

Нагадаємо, підозру за колабораціонізм отримали ще 12 освітян з Луганщини.

Як повідомлялося, в окупованому Луганську вчителі-колаборанти змушують батьків шукати "порушення законів РФ" у телефонах дітей. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті