Окупанти на Луганщині не вважають за потрібне платити викладачам "федерального" аграрного університету

Російська окупаційна влада вже кілька місяців затримує заробітну платню працівникам Луганського аграрного університету. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"У Луганську місцевий аграрний університет отримав від росіян статус федерального. А от його працівники із початком нового навчального року не одержують нічого.

Заборгованість із заробітної плати складає вже три місяці. Крім того, улітку вони не дорахувалися виплат за відпустку", - написав Лисогор. 

Нагадаємо, підозру за колабораціонізм отримали ще 12 освітян з Луганщини.

Як повідомлялося, в окупованому Луганську вчителі-колаборанти змушують батьків шукати "порушення законів РФ" у телефонах дітей. 

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті