На окупованій Луганщині місцева «влада» продовжила «особливий режим електроспоживання»

У так званій «ЛНР» продовжили «особливий режим електроспоживання», яким обмежується подача електроенергії на підприємства. Про це повідомив окупаційний «міністр палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР» Денис Ярош 23 липня, пишуть окупаційні ЗМІ.

«Особливий режим електроспоживання в ЛНР продовжено», - ідеться в повідомленні.

Окупанти зазначили, що таке рішення ухвалено «Об'єднаним диспетчерським управлінням енергосистеми Півдня» з метою недопущення каскадного розвитку аварії та неконтрольованого погашення значного обсягу споживачів в енергосистемах півдня Росії, куди вони включили й енергосистему окупованої території Луганської області.

«Обмеження режиму споживання електроенергії на території ЛНР не вплинуть на соціальні об'єкти або побутових споживачів», - сказано в повідомленні окупаційного “міністра”.

Джерела «ОстроВа» - місцеві мешканці - підтверджують, що подачу електроенергії обмежують тільки підприємствам, також подекуди відсутнє вуличне освітлення. На території області, окупованій із 2014 року, а також на «тихоокупованій» півночі області у побутових споживачів і в соціальних установах світло є. На відміну від населених пунктів, зруйнованих бойовими діями, де воно відсутнє, незалежно від відключень. 

Раніше повідомлялося, що жителів окупованої Луганщини готують до відключення вуличного освітлення. Інакше буде ще гірше.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Всі статті