В окупованому Луганську вчителі-колаборанти змушують батьків шукати "порушення законів РФ" у телефонах дітей

Учителі-колаборанти в окупованому Луганську змушують батьків переглядати телефони дітей і шукати там "порушення законів РФ". Про це повідомив Телеграм-канал "Донбасс. Важно" 1 листопада.

"У Луганську в шкільних чатах вчителі розсилають батькам прохання перевірити гаджети своїх дітей на предмет наявності в них "матеріалів, що порушують закони РФ" і потім повідомити про це. Тобто, настукати на своїх дітей, і, за фактом, на себе", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що при цьому колаборанти посилаються на лист "міністерства освіти і науки ЛНР" від 18 жовтня 2023 року №07-4725.

Раніше повідомлялося, що українським п'ятикласникам у Луганську розповіли, що "вони - росіяни" - маскуючись "повагою до представників різних національностей".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті