Маскуючись "повагою до представників різних національностей": українським п'ятикласникам у Луганську розповіли, що "вони - росіяни"

Для п'ятикласників однієї зі шкіл окупованого з 2014 року Луганська вперше провели урок "Я - росіянин", маскуючи "повагою до представників різних національностей" те, що в українських дітей відбирають національну ідентичність. Про це повідомили окупаційні ЗМІ 25 жовтня.

"Всеросійський урок "Я - росіянин", присвячений дню народної єдності, вперше пройшов для п'ятикласників у Луганській школі №33. Заняття проводила вчитель історії Ольга Акіньшина", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що вона ставила перед собою мету виховати в українських дітей "...повагу до представників різних національностей і віросповідань, сформувати громадянську ідентичність та усвідомлення своєї приналежності до народу (російського)".

Раніше повідомлялося, що росіяни відкрили на Луганщині 10 "психологічних кабінетів", підконтрольних ФСБ: збирають інформацію про лояльних до України.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті