Окупанти "ДНР" хочуть запустити забої на шахтах у трьох районах

У квазіутворенні "ДНР" повідомили про плани підготувати нові забої на шахтах "держвласності" в Торезі (нова назва - Чистякове), Сніжному та Кіровському (Хрестівці). Про це 21 березня пишуть окупаційні ЗМІ.

"Вісім нових очисних забоїв введуть в експлуатацію на вуглевидобувних підприємствах ДНР у поточному році", - цитують заяву так званого "міністерства вугілля та енергетики ДНР".

Зазначається, що "відповідно до розробленої програми розвитку гірничих робіт у 2023 році" видобуток має становити близько 3,3 млн тонн вугілля.

Окупанти також нагадали, що цього року на шахті "Комсомолець Донбасу" ввели в експлуатацію дев'яту західну лаву пласта ℓ3 блоку 4.

Як повідомлялося, три найбільші шахти на окупованій частині Донецької області перестали вести видобуток вугілля. Цей факт визнали в так званому "міністерстві вугілля та енергетики ДНР". Йдеться про шахти імені Челюскінців, ім. А. А. Скочинського та ім. А. А. Скочинського. О. О. Скочинського та О. Ф. Засядька.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті