Окупанти "ДНР" хочуть запустити забої на шахтах у трьох районах

У квазіутворенні "ДНР" повідомили про плани підготувати нові забої на шахтах "держвласності" в Торезі (нова назва - Чистякове), Сніжному та Кіровському (Хрестівці). Про це 21 березня пишуть окупаційні ЗМІ.

"Вісім нових очисних забоїв введуть в експлуатацію на вуглевидобувних підприємствах ДНР у поточному році", - цитують заяву так званого "міністерства вугілля та енергетики ДНР".

Зазначається, що "відповідно до розробленої програми розвитку гірничих робіт у 2023 році" видобуток має становити близько 3,3 млн тонн вугілля.

Окупанти також нагадали, що цього року на шахті "Комсомолець Донбасу" ввели в експлуатацію дев'яту західну лаву пласта ℓ3 блоку 4.

Як повідомлялося, три найбільші шахти на окупованій частині Донецької області перестали вести видобуток вугілля. Цей факт визнали в так званому "міністерстві вугілля та енергетики ДНР". Йдеться про шахти імені Челюскінців, ім. А. А. Скочинського та ім. А. А. Скочинського. О. О. Скочинського та О. Ф. Засядька.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті