Нідерландська розвідка попереджає про можливі російські теракти на енергетичних об'єктах у Європі

Директор нідерландської військової розвідки Ян Свілленс заявив, що російські диверсанти готують серію терактів на енергетичних об'єктах у кількох країнах Європи. Про це повідомляє агентство NOS.

За даними розвідників, рашисти склали карту з об'єктами енергопостачання Нідерландів, аби знати, які об'єкти вони можуть уразити. 

Також відомо, що російський корабель у Північному морі кілька місяців тому намагався зібрати дані про вітрові електростанції.

«Це було вчасно розпізнано та ми відреагували належним чином. Це дає нам зрозуміти, що загроза для Нідерландів менш масштабна, ніж здається спочатку», - сказав Ян Свілленс.

Крім вітряних електростанцій, росія також буде зацікавлена ​​в картографуванні інтернет-кабелів і газопроводів.

Як повідомлялося раніше, МЗС ФРН "не рекомендує" громадянам відвідувати росію, особливо 6 регіонів. 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті