На окупованій Херсонщині понад 100 людей четвертий день чекають на допомогу в затопленому селі. "МНС" нічого не робить

На окупованій Херсонщині понад 100 людей чекають на евакуацію в одному з сіл, рятувальників російського "МНС" там не бачили досі. Про це повідомляє видання "Вёрстка" з посиланням на.волонтерів та родичів місцевих жителів. 

"За відомостями волонтерів і родичів, у селищі Ліві Солонці понад 100 осіб, які перебувають у дуже скрутному становищі. Люди рятуються на дахах, на пагорбі, чекають на допомогу", - розповіла волонтерка Наталя. 

За її словами, інформація про цю групу людей передавалася до російського "МНС" кілька разів ще 8 червня, проте ні родичі, ні волонтери не отримали від рятувальників позитивної відповіді. Про те, що рятувальники не вивозять людей із селища, підтвердила і Валерія, у якої в Лівих Солонцях перебувають двоє родичів.

Евакуація з населеного пункту ускладнюється тим, що волонтери не можуть туди дістатися через сильні течії, крім того, на цій території відбуваються військові дії.

"Затоплено там жахливо все. Вивозити виходить мало і повільно: йти треба по воді між деревами години дві", - сказала волонтерка Катерина.

9 червня "пара груп" волонтерів усе ж дісталася до Лівих Солонців, повідомив координатор Ярослав Васильєв. Вони роздали їжу і вивезли "трохи людей". Однак про те, щоб там побували співробітники російського "МНС", він також не чув.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті