На Херсонщині 18-річний цивільний мешканець грався знайденим гранатометом, дістав поранення і втратив пальці

На Херсонщині цивільний дістав поранення, граючись знайденим гранатометом. Про це повідомила Херсонська ОВА у своєму Телеграм-каналі 15 квітня.

"Подія сталася сьогодні у Петропавлівці Новоолександрівської громади, – сказано в повідомленні. – 18-річний хлопець знайшов невідомий ручний гранатомет та приніс його додому. Він вирішив ближче роздивитися знахідку й випадково вистрілив зі зброї". 

Уточнюється, що внаслідок цього місцевий житель дістав осколкові поранення кистей та втратив два пальці. Пораненого шпиталізували, медики надають йому необхідну допомогу.

"Якщо ви випадково натрапили на зброю, вибухівку, набої, не треба це чіпати! – пише Херсонська ОВА. – Краще сповістіть військових, правоохоронців або рятувальників. Не наражайте себе на зайву небезпеку".

Раніше повідомлялось, що в Херсонській області мирний житель підірвався на ворожій міні.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті