Двоє цивільних мешканців Херсонщини підірвались на міні: один загинув, другий лишився без ніг

Двоє чоловіків підірвались на російській міні у селі Червоний Маяк на Херсонщині 27 березня. Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Телеграм.

"Внаслідок детонації 38-річний чоловік отримав важкі поранення: мінно-вибухову травму, травматичну ампутацію ніг. Потерпілого доставили до лікарні", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що нині медики борються за його життя. 

Ще один чоловік загинув на місці. 

Прокудін закликав усіх мешканців Херсонщини бути обачними, не відвідувати місця, де ще не працювали вибухотехніки.

"Якщо ви побачили підозрілий предмет, не чіпайте! Це може коштувати вам життя! Відійдіть на безпечну відстань та негайно повідомте про знахідку поліцейським або рятувальникам!" - написав начальник ОВА.

Раніше повідомлялось, що житель Куп'янська підірвався на міні та загинув.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті