У Херсонській області мирний житель підірвався на ворожій міні

Один із мирних жителів села Тягинка Бериславського району Херсонської області постраждав внаслідок детонації ворожої міни. Про це повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація 12 квітня.

"64-річний чоловік натрапив на вибухонебезпечний предмет у кар'єрі, що знаходиться за селом. Через детонацію вибухівки він дістав тяжкі травми. З опіками та пораненнями обличчя, рук і ніг чоловіка шпиталізували до найближчого медзакладу. Нині лікарі борються за його життя", - розповіли у Херсонській ОВА.

Як повідомлялося раніше, російські військові за добу здійснили 35 обстрілів Херсонської області: одна людина загинула

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті