На Херсонщині на вибухівці, залишеній російською армією, підірвався пастух

На Херсонщині на вибухівці, залишеній російською армією, підірвався пастух. Про це в Телеграм 19 березня повідомив начальник ОВА Олександр Прокудін.

"Трагічний випадок трапився поблизу села Молодецьке. Чоловік, який випасав худобу, знайшов вибуховий предмет. Він вирішив взяти його з собою. Снаряд здетонував, внаслідок чого місцевий житель отримав травми, несумісні з життям. Мої співчуття рідним…", - написав глава області. 

"Нагадую, що знешкодженням вибухівки займаються виключно професійні сапери. Вони мають необхідні для цього навички і досвід. Якщо ви побачили підозрілий предмет, у жодному разі не чіпайте його, а повідомте про знахідку поліцейським або рятувальникам. Бережіть себе!", - закликав Прокудін.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті