На Херсонщині 18-річний цивільний мешканець грався знайденим гранатометом, дістав поранення і втратив пальці

На Херсонщині цивільний дістав поранення, граючись знайденим гранатометом. Про це повідомила Херсонська ОВА у своєму Телеграм-каналі 15 квітня.

"Подія сталася сьогодні у Петропавлівці Новоолександрівської громади, – сказано в повідомленні. – 18-річний хлопець знайшов невідомий ручний гранатомет та приніс його додому. Він вирішив ближче роздивитися знахідку й випадково вистрілив зі зброї". 

Уточнюється, що внаслідок цього місцевий житель дістав осколкові поранення кистей та втратив два пальці. Пораненого шпиталізували, медики надають йому необхідну допомогу.

"Якщо ви випадково натрапили на зброю, вибухівку, набої, не треба це чіпати! – пише Херсонська ОВА. – Краще сповістіть військових, правоохоронців або рятувальників. Не наражайте себе на зайву небезпеку".

Раніше повідомлялось, що в Херсонській області мирний житель підірвався на ворожій міні.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті