"Мобілізовані" мирні жителі не годяться для наступальних дій – бойовик Ходаковський

Творець терористичного батальйону "Схід" Олександр Ходаковський визнав, що мобілізація цивільного населення, яка насильно проводиться на окупованому Донбасі, є марною для організації наступальних дій. Про це він написав на своїх сторінках у соціальних мережах.

"Мобілізовані важко справляються з обороною, а розраховувати на них у наступі тим більше не доводиться. Тому, як людина практична, я і кажу, що наївно вважати, ніби мобілізація суттєво прискорить процес просування", - заявив зрадник Батьківщини.

Як повідомлялося раніше, у лютому 2022 року на окупованих територіях Донбасу було оголошено так звану мобілізацію для участі у війні проти України всього чоловічого населення. Через великі втрати серед непідготовлених до військової справи "резервістів" прозвали "могілізацією".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті